شماره ثبت:665

شناسه ملی:14005027424

مشاوره تلفنی:

وکیل خود را در این موسسه انتخاب کنید

 

ما در این موسسه از وکلای مجرب و کاردان بهره میبریم

بهرمندی از وجود قضات عالی بازنشسته تجدید نظر مشرف به رویه های متداول در سیر قضایی

اخذ حق الوکاله مناسب از موکل،ایجاد شرایط تسهیل در پرداخت هزینه ها

وکیل در اصفهان

برای داشتن یک وکیل خوب در اصفهان با ما تماس بگیرید

اصفهان،خیابان باهنر،دویست متر بعد از چهار راه خادمی،سمت راست

جنب بنگاه آرمان،ساختمان ارغوان،طبقه سوم ،واحد 8

همراه:09136910250-09139855990

تلفن:03133463005

 

بهترین وکیل خانواده در اصفهان

وکیل خوب در اصفهان

 موسسه حقوقی در اصفهان


وکیل امور شهرداری در اصفهان , وکیل خوب در زمینه شهرداری در اصفهان , وکیل شهرداری در اصفهان , وکیل ماده ۱۰۰ شهرداری, وکیل ماده ۱۰۰ شهرداری در اصفهان , وکیل تعزیرات در اصفهان , وکیل تخصصی تعزیرات در اصفهان , وکیل در اصفهان, وکیل دادگستری در اصفهان , وکیل در اصفهان وکیل امور خانواده در اصفهان , وکیل طلاق در اصفهان , وکیل خوب در زمینه خانواده در اصفهان , وکیل تخصصی خانواده در اصفهان , وکیل خانم تخصصی خانواده در اصفهان

ویدئو موسسه،به زودی

وکیل در اصفهان
 
 
توسط الماس سایت

قرارداد حق الوكاله

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

بسمه تعالي

«  قرارداد حق الوكاله »

نام و نشاني وكيل:………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….……….:...................................... . . . .. . .. ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………...................

نام و نشاني موكل: ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….……….:...................................... . . . .. . .. ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….......................................

نام و نشاني طرف: هر شخص حقیقی و یا حقوقی در هر کجای کشور که ساکن باشد.

حق الوكاله:

ماده 1 ـ‌ ميزان حق الوكاله عبارتست ………………………………………………………………………  که به نحو زير پرداخت مي‌گردد:

الف)  مبلغ …………………………………تومان  بطور علي الحساب در آغاز كار و بهنگام امضاء وكالتنامه در تاریخ ………………………………………پرداخت مي‌گردد .اين مبلغ با اولين اقدام وكيل در جهت معرفي خود در مراجع قانوني و تقديم لايحه  و يا با منتفي شدن موضوع فوق در نتيجه گذشت و سازش يا داوري يا عزل وكيل يا تقاضای استرداد دادخواست يا دعوي از ناحيه موكل، قطعي و غير قابل استرداد مي‌باشد.

ب) قسط دوم به مبلغ ………………………………………… تومان در انتهای کار و با صدور حکم قطعی به نفع موکل محاسبه و پرداخت مي گردد.

تبصره: موکل با اطلاع کامل از تعرفه حق الوکاله وکیل به میزان حق الوکاله موضوع این قرارداد رضایت کامل دارد و موضوع وفق مقررات ماده 10 قانون مدنی مورد توافق قرار گرفته است و اعتراضی در بین نیست.

موضوع وكالت :

ماده 2ـ‌موضوع این دعوا عبارتند از تعقیب دعوای  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

……........................................................................................................................................................................................................................………………………………

تبصره 1- موضوع این قرارداد صرفاً پیرامون موضوع ماده 2 خواهد بود لذا پذیرش و انجام وکالت در هر دعوای مرتبط با این دعوا اعم از دعوای تقابل، جلب ثالث و ورود ثالث و دعوای اعسار و تقسیط شامل این قرارداد نخواهد بود و مستلزم انعقاد قرارداد جدید و پرداخت حق الوکاله طبق آن دعوا خواهد بود.

تبصره 2- این قرارداد با صدور حکم در دادگاه تجدیدنظر مختومه شده و پایان می پذیرد لذا ادامه دعوا در مرحله اجرای احکام و یا فرجامخواهی مستلزم انعقاد قرارداد جدید می باشد.

تبصره 3- چنانچه قسط آخر حق الوکاله از تاریخ قطعیت پرداخت به تاخیر افتد موکل موظف به پرداخت خسارت تاخیر تادیه از آن تاریخ تا یوم الادا به نرخ اعلامی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشد و پرداخت این خسارت جایگزین اصل حق الوکاله باقی مانده نمی باشد.

تعهدات طرفين :

ماده 3: این قرارداد وفق مقررات جاري و ماده 10 قانون  مدنی تنظیم و طرفين ضمن اسقاط  كافه  خيارات ولو خيار غبن به  اعلي درجه ، كليه تعهدات مندرج در اين قرارداد را ضمن عقد خارج لازم ( كه به اقرار، صيغه آن جاري شده ) شرط نمودند.

ماده 4:  پرداخت كليه هزينه هاي لازم اعم از هزينه دادرسي، اجراي قرار، كارشناسي و غيره و نيز هزينه مسافرت وكيل بعهده موكل است كه بايد به محض اعلام و كيل پرداخت نمايد . همچنين معرفي شهود و مطلعين، فراهم كردن  وسايل  اجراي قرار ، اجرای حکم جلب متهم و محکوم علیه و اخذ کلیه استعلامات ثبتی و سایر استعلامات از ادارات دولتی در صورت لزوم و اقدامات مشابه نيز بعهده موكل است و وكيل فقط در اين موارد با موكل همكاري خواهد نمود . در صورت تاخير موكل در تاديه هزينه ها و انجام اقدامات مذكور و اطاله دادرسي يا ورود خسارت به وي، وكيل هيچ گونه مسئوليتي نخواهد داشت .

ماده 5: تعهد وكيل فقط اقدام پيرامون موضوع قرارداد حاضر در حد دلايل و مستندات تقديمي موكل است كه مسئوليت صحت و اصالت اسناد مذكور بعهده موكل است و تعقيب وکيل از جهت جرم افترا مفهومي ندارد و مسئوليت کليه انتسابات اعمال به اشخاص بعهده موکل مي باشد.

ماده 6: عدم پرداخت  هر يك از اقساط حق الوكاله در موعد مقرر به منزله انصراف موكل از پيگيري ادامه دعوا تلقي و وكيل ميتواند نسبت به ادامه كار استعفا دهد.

ماده 7: در صورتي كه موكل پس از انعقاد قرارداد، در هر مرحله اي و به هر علتي، از تعقيب دعوا منصرف شود يا وكيل را عزل نمايد ، نسبت به مبالغ پرداخت شده تا آن تاريخ هيچ گونه حق و ادعائي  نخواهد داشت . چنانچه زمان انصراف و يا عزل موضوع اين ماده بعد از جلسه اول دادگاه يا بازپرسي يا دادياري باشد، و یا حکم محکومیت به نفع موکل صادر شده باشد وكيل مستحق دريافت كل حق الوكاله مقرر است.

ماده 8: در صورتيكه موضوع متنازع فيه از طريق سازش و مصالحه حل گردد يا موضوع قرارداد خاتمه يابد نيز وکیل مستحق دريافت کل حق الوكاله است منظور از خاتمه قرارداد زماني است كه اقدامات انجام يافته منجر به تصميم قطعي مراجع قانوني اعم از قضائي ، ثبتي ، اداري و مراجع اختصاصي ( حسب مورد ) گردد.

ماده 9: در صورت عدم حصول نتيجه به نفع موكل ، وكيل متناسب با شرايط پرونده از مطالبه آخرين قسط حق الوكاله خودداري خواهد كرد.

ماده10 : موكل در صورت نياز بايد در مراجع قانوني حاضر شود . وكيل نيز متعهد به حضور در مراجع مذكور در مواقع مورد لزوم است . در صورت تداخل اوقات دادرسي ، وكيل اقدام به ارسال لايحه خواهد نمود.

ماده11: وكيل متعهد ميگردد كليه سعي و تلاش خود را جهت احقاق حقوق موكل به طرق مقتضي اعمال نمايد ، ليكن ميزان حصول نتيجه و زمان آن و اساساً ميزان پيشرفت كار بستگي به نظر مراجع مربوطه دارد كه وكيل غير از انجام اقدام قانوني تسلطي بر آنان ندارد.

ماده 12: کليه شکواييه ها و دادخواستها بر مبناي اظهارات موکل تنظيم خواهد شد و مسئوليت صحت يا عدم صحت آن در کليه مراجع اداري و قضايي بعهده موکل خواهد بود. مسئوليت عواقب پيگيري درخواست موكل از قبيل طرح دعواي افترا و غيره بعهده موكل است و نامبرده بر اين موضوع آگاهي كامل دارد.

ماده 13: در صورت بروز اختلاف در تفسير يا اجراي مفاد قرارداد ، کلیه اختلافات از طریق مراجع قضایی قابل پیگیری است.

ماده 14: اقدام و امضاء وكيل بمنزله اقدام موكل است. نتيجه اقدامات و زمان آن بستگي به اوقات و نظر مراجع مربوطه دارد كه وكيل غير از اقدام قانوني تسلطي بر آنان ندارد و پرداخت هزينه‌ها و حق الوكاله ارتباطي با زمان انجام كار و حصول نتيجه ندارد.

ماده 15- ارتباط موكل با وكيل در دفتر وكالت و با تعيين وقت قبلي خواهد بود. بي‌توجهي به اعلامات وكيل و عدم پيگيري امور از ناحيه موكل بمنزله عدم تمايل ايشان به موضوع توسط وكيل بوده و وكيل مي تواند نسبت به ادامه كار استعفا دهد.

ماده 16- موکل به وکیل اجازه داده است در صورت صلاحدید بری انجام امور وکالت موضوع این قرارداد از احدی از همکاران خود در ادامه کار استفاده نماید و موکل حق هر گونه اعتراض را از خود سلب و ساقط نموده است.

ماده 17- موکل در لحظه انعقاد و امضاء این وکالت نامه نسخه دوم این قرارداد و نسخه مخصوص خود را از وکالت نامه تنظیمی دریافت و با امضاء این وکالت نامه اقرار به درایفت آن داشته و ضمناً این قرارداد به منزله رسید وجه حق الوکاله تلقی و نیازمند اعطاء رسید جداگانه نمی باشد.

اين قرارداد در تاریخ ………………………………دو نسخه ، مستنداً به ماده 10 قانون مدني فیمابین موکل ........................... ………………………و وکیل آقای ............... و با متن و اعتبار  واحد  منعقد و طرفين ملزم به اجراي مفاد آن گرديدند.

        امضاء موكل                                                                        امضاء وكيل

                        ............                                                      ..................

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

شعار ما تخصص گرایی ، نو اندیشی و استفاده از خرد جمعی است

- موسسه حقوقی مجریان مهر عدالت -

برای اولین بار فقط در این موسسه

این موسسه با ابتکار عمل برای اولین بار در کشور اقدام به انجام بیمه حقوقی و تشکیل کمیسیون تخصصی برای ترسیم نقشه راه دفاعی حسابگرانه از موکل نموده است .

تیم وکلای موسسه حقوقی مجریان مهر عدالت متشکل از وکلای با تجربه با مدارج علمی بالا درسطح دکترا و کارشناسی ارشد که برخی از آنها از اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه می باشند .

برای داشتن وکیل در اصفهان با ما تماس بگیرید

اطلاعات تماس

آدرس شعبه اصفهان

اصفهان،خیابان باهنر،دویست متر بعد از چهار راه خادمی،سمت راست

جنب بنگاه آرمان،ساختمان ارغوان،طبقه سوم ،واحد 8

همراه:09136910250-09139855990

تلفن:03133463005

ایمیل:info@mehreedalat.com