شماره ثبت:665

شناسه ملی:14005027424

مشاوره تلفنی:

وکیل خود را در این موسسه انتخاب کنید

 

ما در این موسسه از وکلای مجرب و کاردان بهره میبریم

بهرمندی از وجود قضات عالی بازنشسته تجدید نظر مشرف به رویه های متداول در سیر قضایی

اخذ حق الوکاله مناسب از موکل،ایجاد شرایط تسهیل در پرداخت هزینه ها

وکیل در اصفهان

برای داشتن یک وکیل خوب در اصفهان با ما تماس بگیرید

اصفهان،خیابان باهنر،دویست متر بعد از چهار راه خادمی،سمت راست

جنب بنگاه آرمان،ساختمان ارغوان،طبقه سوم ،واحد 8

همراه:09136910250-09139855990

تلفن:03133463005

 

بهترین وکیل خانواده در اصفهان

وکیل خوب در اصفهان

 موسسه حقوقی در اصفهان


وکیل امور شهرداری در اصفهان , وکیل خوب در زمینه شهرداری در اصفهان , وکیل شهرداری در اصفهان , وکیل ماده ۱۰۰ شهرداری, وکیل ماده ۱۰۰ شهرداری در اصفهان , وکیل تعزیرات در اصفهان , وکیل تخصصی تعزیرات در اصفهان , وکیل در اصفهان, وکیل دادگستری در اصفهان , وکیل در اصفهان وکیل امور خانواده در اصفهان , وکیل طلاق در اصفهان , وکیل خوب در زمینه خانواده در اصفهان , وکیل تخصصی خانواده در اصفهان , وکیل خانم تخصصی خانواده در اصفهان

ویدئو موسسه،به زودی

وکیل در اصفهان
 
 
توسط الماس سایت

درباره ما

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

در جامعه پیچیده امروز عدم آگاهی حقوقی می تواند افراد را دچار چالش وگاها بحران نموده به نحوی که زندگی خانواده از مسیر معمول خود خارج وآرامش از خانواده رخت بر بسته حاشیه ی امنیت در آن متزلزل شده وکیفیت نامطلوبی بر آن حاکم گردد ویا حتی شاهد فروپاشی خانواده باشیم این موسسه با محوریت تخصص گرایی ، اخلاق گرایی و نوگرایی همت بر این گمارده به این وادی مهم ورود نموده و با اراده یخدماتی کاربدی در یاری رساندن به هم وطنان ایفای نقش نماید

.

1. برای آن دسته از افرادی که خوشبختانه هنوز با مشکلات جدی قضایی مواجه نشده و درمعرض آسیب قرار نگرفته اند توصیه ی جدی می شود قبل از مواردت به هر اقدام مالی وتنظیم قرارداد کاری از مشاوره تخصصی این موسسه بهره مند گردند چرا که همیشه پیشگیری کم هزینه وبهتر از درمان است .

2. برای آن دسته از افرادی که درگیر مشکلات قضایی شده جهت رهایی از این ورته نیاز به حمایت های جدی دارند که در قالب مشاوره های تخصصی بهترین راه برون رفت را به ایشان نشان خواهیم داد و در مواردی که بر حسب اهمیت موضوع نیاز باشد ، با پزیرش پرونده قضایی مسئولیت انجام صفر تا صد آن را بر عهده گرفت و موکل خود را از امواج پرتلاطم قضایی به ساحل امن و آرام زندگی برگردانده و موجبات حفظ حقوق ایشان را فراهم می نماییم .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

شعار ما تخصص گرایی ، نو اندیشی و استفاده از خرد جمعی است

- موسسه حقوقی مجریان مهر عدالت -

برای اولین بار فقط در این موسسه

این موسسه با ابتکار عمل برای اولین بار در کشور اقدام به انجام بیمه حقوقی و تشکیل کمیسیون تخصصی برای ترسیم نقشه راه دفاعی حسابگرانه از موکل نموده است .

تیم وکلای موسسه حقوقی مجریان مهر عدالت متشکل از وکلای با تجربه با مدارج علمی بالا درسطح دکترا و کارشناسی ارشد که برخی از آنها از اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه می باشند .

برای داشتن وکیل در اصفهان با ما تماس بگیرید

اطلاعات تماس

آدرس شعبه اصفهان

اصفهان،خیابان باهنر،دویست متر بعد از چهار راه خادمی،سمت راست

جنب بنگاه آرمان،ساختمان ارغوان،طبقه سوم ،واحد 8

همراه:09136910250-09139855990

تلفن:03133463005

ایمیل:info@mehreedalat.com